JAK ZACZąć SprzedawaĆ swoje SZKOLENIA do firm I KORPORACJI za konkretne stawki

BEZPŁATNE SPOTKANIE 19.04 godz. 13.00

 

Zapisz się, aby otrzymać link
do spotkania na żywo na ZOOM

To wezwanie do działania dla wszystkich, którzy

 • mają swoje produkty edukacyjne online (szkolenia, programy, ebooki, mastermindy)
 • sprzedają online do klientów indywidualnych i na tym zarabiają
 • chcą rozwijać swój biznes
 • chcą rozpocząć współpracę z korporacjami i mniejszymi firmami

Nie możesz tego przegapić, jeśli

 • chcesz sprzedawać swoje produkty szkoleniowe i rozwojowe za stawki korporacyjne, ale nie wiesz, czy Twój temat jest sprzedawalny
 • chciałabyś/ chciałbyś mieć zamówienia na godzinne webinary za 3.000 a nawet 5.000, ale nie wiesz od czego zacząć
 • nigdy nie sprzedawałeś/ sprzedawałaś do korporacji, nie wiesz, jak znaleźć osoby decyzyjne i zastanawiasz się, czy w ogóle będą chciały z Tobą rozmawiać

  Weź udział w spotkaniu na żywo

  Cześć, jestem Kinga

  Według mnie nie ma niesprzedawalnych tematów szkoleń - tajemnica sukcesu dobrego trenera biznesu to odpowiednie dopasowanie swojej oferty do potrzeb i celów biznesowych firm, z którymi chce współpracować. Tego właśnie uczę osoby, które chcą wyjść ze swoją ofertą do korporacji. Które chcą zarabiać więcej.

  Zapraszam Cię na nie-webinar

  Nie będzie tu setki slajdów i gadającej głowy. Przygotowałam dla Ciebie biznesowe konsultacje na żywo, żeby odpowiedzieć na pytania, z którym przychodzą do mnie najczęściej twórcy produktów szkoleniowych online: Czy mój temat się w ogóle nadaje i czy ktoś to kupi, skoro nie wiem jak zacząć?

  Zapraszam Cię na analizę case study na żywo!

  Podczas naszego spotkania odpowiem na te pytania – na żywo analizując konkretne przykłady. Ty też możesz zgłosić swój temat do przegadania – wystarczy, że wypełnisz ankietę, którą otrzymasz po zapisie.

  Jestem trenerką biznesu od 2011r. Szkolę korporacje i MŚP z kompetencji miękkich, takich jak komunikacja, odporność psychiczna w erze AI oraz wsparcie w miejscu pracy kobiet w transformacji menopauzalnej. Jestem mentorką i konsultantką dla osób, które chcą zacząć współpracować szkoleniowo z firmami i zarabiać od 3.000 za webinar, czy krótki warsztat.

  Do zobaczenia 19 kwietnia o 13.00!